Mustafa Kaya Su Kanunu

Eser hakkında ön bilgi edinmek isteyenler için hemen konusunu sizlere aktaralım. Kitabın ana teması aslına bakıldığı zaman hayat olarak bilinmektedir. Öyle ki bazen hayatınıza baktığınızda inanılmaz güzel şeyler olduğunu görürsünüz. Ancak bir kaç gün geçer ve sanki bir rüyadan uyanırsınız. Mustafa Kaya Su Kanunu eseri yepyeni bir hayatın ip uçlarını sizlerle paylaşacak olan oldukça mükemmel kitaplardan biri olarak kendisini göstermektedir.

Yepyeni bir hayat merhaba demek ister misiniz ? Emin olun ki bu size çok iyi gelecektir. Bu roman kitap belki de hayatınızın aşkını bulmanıza vesile olacaktır. Ya da muhteşem bir güne uyanmanızda en büyük etmenlerden biri olacak. Keyifli okumalar dileriz.

Benzer Kitaplar Bu Yazardan Daha Fazla

Bu Kitaba Yorum Yaz

E-Posta Adresiniz Gizli Kalır.

1 Yorum

  1. aydan :

    Mustafa Kaya muhtesem bilgi aktarimi yapmistir.Sadece bu kitapta eksik olan, kaynakcayi yazi icinde sundugu gibi kaynakca bolumunde de sunmasidir. Arastirma ve kendi gorusleri, kuran-i kerimi de ispatlarinda anlatimi son derece etkileyici ve sonunda acik olan gozlerin onunden perdeler kaldirilir. TEBRIKLER.