Ayşe Kulin Kanadı Kırık Kuşlar

Yazarın en popüler romanı olan Ayşe Kulin Kanadı Kırık Kuşlar kitabı sizlerin de bildiği gibi hem yazım stili ile hem de konusu ile kısa zamanda çok büyük bir popülarite yakalamıştır. Romanın ana teması aşktır. Aşk sizce nedir ? Aşkı yaşamak için illa acı çekmek mi gerekir ? Aşık olduğumuz zaman yaşadığımız duyguların sınırı var mıdır ? Öyle ki sevmek ya da sevilmek çok farklı ve herkesin hissetmek istediği duygulardır. Fakat öyle bir an gelir ki kendi duygularınızı dizginlemek istersiniz. Ancak ne yazık ki başarılı olamazsınız.

Peki duygularımıza engel olmak için aşka da mı engel koymamız gerekiyor ? Eğer kendi duygularımıza sınır koyarsak kendimizi korumuş mu olacağız ? Eminiz ki sizler de yazarımızın aşka dair fikirlerinden sizler de çok ama çok etkileneceksiniz. Aynı zamanda bilmenizi isteriz ki bu kitabı bir kez okuduğunuz zaman ilerleyen süreç içerisinde yeniden okumak isteyeceksiniz. Aşık olan bir insan, intikam almak adına neler yapabilir ya da nelerden vazgeçebilir ? Aşk sanıldığı kadar basit bir duygu mudur ? Sevdiğiniz zaman kendinizi kör olmuş gibi hissedersiniz. Ancak bazı acılar vardır ki kendisini iliklerine kadar hissettirir. İyi günler dileriz.

Benzer Kitaplar Bu Yazardan Daha Fazla

Bu Kitaba Yorum Yaz

E-Posta Adresiniz Gizli Kalır.

3 Yorum

  1. GÖZDE AKKILIÇ :

    Merhaba, kitap ne zaman yayınlanır acaba?

  2. selins :

    Bu kitabı okumak bana çok şey kazandırdı

  3. beste baziki :

    Ayşe Kulin Kanadı Kırık Kuşlar kitabı bence yazarın en kusursuz eseridir. Pdf olarak okumak bayağı sardı beni. Özellikle de gece okuması için birebir.